Účetnictví pro právnické/fyzické osoby

Nevíte si rady s účetnictvím nebo se chcete věnovat jen svému byznysu a starosti o účetnictví přenechat někomu jinému? Hledáte pouze software na zpracování vašeho účetnictví a nechcete vyhazovat peníze za drahé licence a aktualizace?  V tom případě jste na správném místě. Co nabízíme?

 

  • kompletní vedení finančního účetnictví dle aktuálních zákonů (přijaté/ vydané faktury, pokladna, banka, interní doklady, evidence majetku atd.)
  • kompletní zpracování výstupů z účetnictví pro úřady
    vedení účetnictví
  • zpracování měsíčních/čtvrtletních/ročních závěrek
  • individuální nastavení reportů, které vám dají dílčí i celkový obraz o stavu Vaší firmy a Vašich financí
  • zpracování přiznání k DPH, kontrolního hlášení DPH, přiznání k dani z příjmů právnických i fyzických osob, daně silniční apod.


Díky našemu on-line účetnímu softwaru Amadeos máte přístup ke svému účetnictví odkudkoliv na světě, bez jakékoliv registrace či instalace softwaru do Vašeho počítače. Stačí Vám pouze PC a přístup k internetu. Stejně tak nabízíme i zpracování účetnictví na vašem stávajícím softwaru.
          

Věříme, že předání Vašeho účetnictví do našich rukou Vám ušetří drahocenný čas i prostředky, které budete moct věnovat naplno své firmě a tím společnost dále rozvíjet správným směrem. Nabízíme i možnost dočasného zastoupení vedení účetnictví do doby, než si zajistíte zpracování vlastními silami. Pro nás bude totiž Vaše účetnictví Easy.